Zensa Katlanır Cam olarak 10 yılı aşkın üretim hayatımız boyunca edindiğimiz bilgi ve tecrübe ile siz değerli müşterilerimize çözümler sunarak hizmet vermekten ilk günkü gibi heyecan duymaktayız. Yola çıktığımız günden itibaren cam balkon sistemleri alanında kaliteli üretime uzman kadro ile devam etmekte ve sizlere Giyotin Cam, Sürgülü Cam, Katlanır Cam, Katlanır cam, Cam Tavan, Kış Bahçesi, Fotoselli Kapı konularında değişen teknolojiye ayak uydurarak, şık ve modern tasarımlar sunmak için çalışmaktayız. Büyümeye devam eden bir firma olmamızın arkasında memnuniyet odaklı, kaliteli üretim, zamanında teslimat ve güveninize verdiğimiz önem vardır.

vizyonumuz

Her yeni proje ile kaliteli ürün ve hizmetler sunarak yurt içinde büyümeye devam etmek, paydaşlarımızın çalışmaktan gurur duyduğu, sizlerin güven duymaya devam ettiği cam sistemleri denince akla gelen ilk firma olmak. Sağladığımız çözümler ile yurt dışında ağımızı genişleterek yeni pazarlara açılmak en büyük gayemiz.

misyonumuz

Kaliteli, yenilikçi ve yeni çözümler ile sizlerin açık veya kapalı yaşam alanlarınızı , giyotin cam  , sürgülü ve katlanır cam çeşitleri, pergola , zip perde gibi ısı yalıtımlı cam ve gölgelendirme sistemleri ile enerji tasarruflu, konforlu, estetik ve güvenli hale getirmek.

değerlerimiz

Kaliteli ürün ve doğru çözümler sunmak, ticarette dürüstlük, zamanında teslimat, sizlerin memnuniyeti, sunulan hizmetin arkasında durmak, güveninizi boşa çıkarmamak, doğaya saygılı, enerji tasarrufu, hizmetimizin ve kendi ekibimizin can güvenliği temel değerlerimizdir.